€771 EUR | £669 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 3433 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Las Vegas NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Schitterende 1BED/1BATH met de stad in veel verbeteringen dichtbij! - BEWEGING IN SPECIALE 1/2 VAN de Huur van de Eerste Maanden! De stad in onlangs geremodelleerd 1 slaapkamer dichtbij met tegelvloeren door granietcountertops en roestvrij staaltoestellen! Geniet van het gemak van het zijn dicht bij het winkelen het dineren en meer. Ben online van toepassing vandaag!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.