€2.347 EUR | £2.033 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1903 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Nashville TN, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ongelooflijke plaats! Dit huis is enkel notulen van zowel Nashville van de binnenstad als BNA! Gebouwd in 2023 is dit huis als nieuw! Met een ruime lay-out met inbegrip van flex ruimte en 4 slaapkamers zult u net thuis voelen! Dit huis schept helemaal ook een volledig geschermde binnenplaats op blinden van een de mooie nieuwe dek nieuwe aanplanting op alle vensters en overweldigende details! Laat langs deze één pas niet u!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.