€1.422 EUR | £1.235 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1110 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Orange Park FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Aanbiddelijk als nieuwe 2 slaapkamer 2 \ u0026 1/2 is het badrijtjeshuis de perfecte plaats om huis te roepen! Gevestigd in een stil deel van de gemeenschap zult u van de mening van meer en behoud houden. Het open plan van de conceptenvloer biedt het leven en het dineren combo met het eilandkeuken van Californië aan. Beneden is de gemakshalve gevestigde halve badkamers. Boven zult u 2 ruime slaapkamers elk met ensuitebad en walk-in kast vinden. De ruimte van de wasserij en de extra opslagkast zijn ook boven. De slimme huisveiligheid met inbegrip van cameradeurbel is inbegrepen. De ingezetenen in Punt Jennings hebben toegang tot hun eigen clubhuis en pool plus elk van Oakleaf Middenbelevingswaarde van het Dorp CDD.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.