€1.680 EUR | £1.459 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 1386 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Herenhuizen te huur Charlotte NC, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De grote Eenheid van het Eind in Place Bennington. Bevloering van de de tegelplank van de luxe de vinyl door Nieuw Vinyl de plank boven 2025 Fornuis 2019 van beneden 2019 de nieuwe lichte nieuwe vers geschilderde toiletten van inrichtingen nieuwe ventilators. Primaire Slaapkamer op parterre direct overdwars van de pool. Er is een groot gemeenschappelijk gebied naast de eenheid en het extra parkeren.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.