€2.154 EUR | £1.870 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 856 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Port Hueneme, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nice 2 slaapkamer 1 de eenheid van de badkamers boven penthouse. Deze eenheid deelt een 2 autogarage. De helft van de garage met zijn eigen opslaggebied komt met deze huur. U hebt ook een gemeenschappelijk wasserijgebied naast de garage. Het bezit is dichtbij lokale stranden en het winkelen gebieden. De zeer geschikte plaats komt en ziet dit vers geschilderde flatgebouw met koopflats.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.