€1.116 EUR | £969 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 6236 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Las Vegas NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Charmante die flat 3BED/1BATH in het Noorden Las Vegas- 1/2 VAN de HUUR van de EERSTE MAANDEN wordt gevestigd! Comfort het het hele jaar door die van de ervaring met centrale verwarming en airconditioning door overvloedig natuurlijk licht van gloednieuwe vensters en zonneblinden wordt aangevuld. De keuken biedt grootmoedige kabinetsopslag een dubbele gootsteen en gladde granietcountertops aan. De mooie tegelbevloering breidt zich door het huis uit want schone modern eruit ziet. Geniet van geschikt parkeren met uw eigen specifieke ruimte plus overvloed van straatparkeren voor gasten. Dit werkte goed-gehandhaafd bij de flat niet het laatst online vandaag zal lang-toepassen
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.