€2.198 EUR | £1.901 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 9250 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
Herenhuizen te huur Raleigh NC, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het ideale die 1st flatgebouw met koopflats van het niveaubureau tussen Val van de Vorken u0026 Zes van Neuse \ in het hart van de Rand van het Noorden wordt gevestigd. Alle 5 bureaus hebben grote vensters. Het plan van de vloer kenmerkt de ontvangstgebied van de voor en achterdeurtoegang en grote ruimte voor conferentie/vergaderingsROM
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.