€1.723 EUR | £1.496 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Port Ewen, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De volledige eerste verdieping van een huis. Deze ruime en licht-gevulde slaapkamer 2 wordt gevestigd in het Dorp van Haven Ewen op een stille straat. Onlangs Vernieuwd en zeer goed opgemaakt. Het heeft een een woonkamereetkamer en keuken met alle nieuwe toestellen. Op goedkeuring van de eigenaar zouden de kleine huisdieren kunnen worden toegestaan. Geniet van gemakkelijke toegang tot Kingston de Rivier Hudson en de Kreek Rondout. De eigenaar betaalt voor water en afvalverwijdering. De huurders betalen voor hitte elektrische kabel en WiFi. De eerste vereiste maandhuur en 1 maandveiligheid. 1 jaarhuur. Nr die - roken. De huur omvat extra bergruimte.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.