€3.274 EUR | £2.843 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Leonia, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Goed gehandhaafd huis dat op grote partij op het privé gebied van leonia wordt gevestigd. Het parterre heeft woonkamer met van de de eetkamerkeuken van de brandplaats half het badbureau of familieruimte. Het terras van de gang uit met bbq grill. De eerste verdieping heeft 3 slaapkamers en bad. Alle hardhoutvloeren. De grote binnenplaats met builted in grill. De eigenaar zal het gazon handhaven. De huurder zal voor sneeuwverwijdering verantwoordelijk zijn. 2 blokken aan het park van de highwoodheuvel met het lopen van sleep. Dicht bij gwb en bus aan nyc.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.