€2.800 EUR | £2.431 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 1650 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Herenhuizen te huur Van Nuys CA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit ruime flatgebouw met koopflats van het 3 verhaalrijtjeshuis met privé 2 autogarage heeft 1600 vierkante voet met 3 slaapkamers en 2.5 baden! Nieuwe ongelooflijk zonnige geremodelleerde keuken met roestvrij staaltoestellen en de eetkamerwoonkamer van het ontbijtgebied met open haard centrale lucht en GARAGE van hitte de privé PRIVÉ 2 AUTO WASHER/DRYER met directe toegangs communautaire POOL alle NIEUWE vloeren van het HARDHOUT (negeer om het even welke foto's van tapijt dat) is vervangen PRIVÉ openluchthardhoutTERRAS van woonkamer EN balkon van meester. De stille bouw en beste flatgebouw met koopflats in Van Nuys. Groot voor familie het onderhouden of rooommates! Beschikbaar 1 SEPTEMBER 2025.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.