€6.031 EUR | £5.236 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1633 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Wellington FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is uw seizoengebonden huur dit jaar! Dit benoemde prachtig de eenheid van het 3 slaapkamereind in St Andrews centraal wordt gevestigd dicht bij alle ruiteractiviteitenrestaurants en shoppes. Deze eenheid kenmerkt een nieuwe keuken met van de de badkamersaanplanting van het tribune alleen ijs maker bijgewerkte hoofd de blindenopen haard een vreedzaam terras overziend het golf gewelfde plafonds van het Polo van Pb en veel natuurlijk licht.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.