€6.031 EUR | £5.237 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 2550 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Miami FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooie en ruime 4 slaapkamer 3.5 badhuis in de stad in het Bosje van de Kokosnoot. Modern met overzichtstoestellen wordt dit huis in de stad gevestigd in één van de meest gezochte buurten van Miami. Dicht bij van beste privé en de restaurants en de winkels gesubsidieerde lage scholenparken.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.