€1.719 EUR | £1.492 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1690 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Avondale AZ, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Perfecte 3 slaapkamer 2 plan van de bad het gespleten vloer in de ooit populaire Meren van de Tuin. Dit huis kenmerkt een gespleten vloerplan boven met de meester en logeerkamers neer. De nieuwere granietkeuken en de baden bekleden en van de de plafondventilatorenzon van de douaneverf de de schermeneetkamer en de grote ruimte met houten bevloering. de 2 autogarage behandelde het dak van de terrastegel met de binnenplaats die zuiden onder ogen zien. De meren van de tuin kenmerkt rec van merenparken faciliteiten wandelend wegen en grote scholen allen binnen de gemeenschap. Mis dit niet
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.