€2.154 EUR | £1.870 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 720 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Boca Raton FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Remodled prachtig 1 die slaapkamer 1.5 badkamersflatgebouw met koopflats in de fabelachtige actieve volwassen gemeenschap van eeuwdorp wordt gevestigd. De gloednieuwe teller van het keukenkastenkwarts bedekt de verwarmer van het ijskastwater en vers geschilderde klaar voor seanonalrenter. De bevloering van de tegel door evenals geremodelleerde badkamerss. Gemakshalve gevestigde het lopen afstand aan huizen van verering en in dichte nabijheid aan het winkelen stranden en restaurants. Het dorp van de eeuw biedt Internet het centrum van de kabelgeschiktheid verwarmde aan van de poolstennis en kaart ruimten. Zij bieden ook busvervoer aan en hebben groot te omvatten vermaak tonen bingo\ films u0026. Gemakkelijk om op showingtime te tonen
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.