€2.757 EUR | £2.394 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1479 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Wellington FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De vernieuwde woonplaats met drie slaapkamers van het twee die badflatgebouw met koopflats in St. Andrews bij de Club van het Polo wordt gevestigd. Geniet van de grote belevingswaarde zoals Clubhuis van het Racketball van de Tennisbaan van het Zwembad van de Stijl van de Toevlucht van de Club van de Gezondheid het Aangestoken Recreatieve en de Poort van de Gecontroleerde Toegang. Notulen van het winkelen restaurants en alle RuiterTrefpunten.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.