€1.982 EUR | £1.721 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
Huizen-Villa te huur Yuma, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Niet beschikbaar tot 1 slaapkamer 4 2 1/2 bad behandeld terras 3 van September de woestijn van de autogarage het modelleren. Het grote geschermde achtertuin boven zolder/Zonnestelsel van de familieruimte. De de Jacuzzigrill van de pool \ u0026 en firepit r/v of het bootparkeren in loods van de binnenplaats de grote opslag aan veel aan lijst moeten persoonlijk zien
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.