€2.542 EUR | £2.207 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1240 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Miami FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Controleer deze ruime 3 slaapkamer 2 badkamersflatgebouw met koopflats beschikbaar voor huur op het Punt van de Viering in de Meren van Miami! Deze eenheid kenmerkt roestvrij steelt toestellen en een promotie boven badkamers. Met overvloed van bergruimte zult u ruimte voor al uw bezittingen hebben. Het Punt van de viering wordt centraal gevestigd zettend u dicht bij alles de Meren van Miami moet het omvatten van restaurants winkelend en hoogste-geschatte scholen aanbieden.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.