€1.852 EUR | £1.608 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1508 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Jacksonville FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit aardige huis op een impasse in Meren Sutton heeft een extra 300 ruimte vierkante van voet (ong.) Florida die uit over een klein meer kijkt. Er zijn het leven/een eetkamercombinatie met een open haard en eet in keuken met een ontbijtbar. Het hoofdbad heeft een tuinton en een afzonderlijk douchegebied met het werkelijk aardige tegelwerk. Er zijn een 2 autogarage en een op bestelling gemaakte buitenopslagloods in bijlage. Er is een twee autogarage. De gemeenschap heeft twee pools. De huurder moet verstrekken bezit wasmachine en droger.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.