€3.188 EUR | £2.768 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1280 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Hollywood FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Leef in het hart van de Stad van de Kuiper in dit mooie rijtjeshuis van de hoekeenheid in gezochte Cascada in Monterra. 3 slaapkamers 2.5 werkten boven de vensters van het badkamersseffect/deuren en een zorgvuldig ontworpen lay-out met tegel op de belangrijkste vloer en het hout bij. De open keuken met graniettellers en houten kabinetten stroomt in een ruim familie en het dineren gebied. De kasten van de douane werkten baden bij en de toevlucht-stijl belevingswaarde maakt tot dit huis een standout.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.