€2.068 EUR | £1.795 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1358 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Skyforest CA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Kom levend in dit comfortabele die huis weg in de mooie bergen van de Pijlpunt van het Meer wordt genesteld. Met overweldigende meningen en verbazend landschap allen rond! Het huis komt met een mooie hoofdslaapkamer met ruime bergruimte en wasmachine drogere wasserijaansluitingen binnen het huis. Ook wordt u om van een onlangs gekochte Jacuzzi met nieuwe gazebo en grote mening van de buitenkant te genieten. Dit huis is perfect voor iemand die vanaf het stadsleven kijken te krijgen en van vreedzame buurtHuur te genieten omvat water en afval nochtans andere inbegrepen niet nut. Nr die - binnen het huis en de huisdieren roken kan worden toegestaan.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.