€4.694 EUR | £4.061 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 3614 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 4
Maximale bezetting: 1 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Saratoga Springs NY, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschikbaar NOW door 31 Mei 2026 deze zeldzame huur Saratoga biedt privé aan de stad in plaatsend enkel notulen van het Park van de Staat van Northway Saratoga en Racino. Het huis kenmerkt 4 slaapkamers 3.5 baden een gebeëindigde kelderverdieping en een 2 autogarage. Aangeboden volledig geleverd met een opgeslagen keuken is het volledig kant en klaar-juist brengt uw kleren en beweegt zich net binnen.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.