€1.465 EUR | £1.272 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 830 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Hollywood FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
1 Mooie heldere en ruime eenheid bedrooms/2bathrooms. Gevestigd op het wenselijke gebied van hillcrest-Hollywood. Nieuwe kwarts tegen hoogste Hoofdslaapkamer met walk-in kastpartij van het balkon van kastruimten met aardige en vreedzame mening. Beschikbaar rechtsweg. De huur omvat: gymnastiek van de de poolongediertebestrijding van het waterafval de communautaire en alle belevingswaarde. De beveiligde bouw. Één maandhuur en één vlakke veiligheidsstorting. - Geen huisdieren stonden - Geen uitzettingen registreren - Geen strafregister toe - te verstrekken gelieve bewijs van inkomen voor Financiële stabiliteit.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.