€1.680 EUR | £1.459 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1116 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Orange City FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Volledig vernieuwde die 2 slaapkamer 1 badeengezinswoning in het hart van Oranje Stad wordt gevestigd. Eigenschappen van dit 1 werkten 116 sq voethuis bevloerings moderne afwerking en een ruime lay-out bij. De keuken is volledig bevorderd en omvat alle belangrijke toestellen (geen afwasmachine). De wasmachine en de droger zijn inbegrepen. De huur omvat elektrische en gazonzorg. Geen toegestane huisdieren. Beschikbaar voor direct beweging-binnen. $75 toepassingsprijs voor elke volwassene. Plan uw vandaag het tonen!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.