€1.805 EUR | £1.567 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1764 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Las Vegas NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi 2 verhaalhuis in de gemeenschap van het Noordwesten van Helling. Het huis kenmerkt Rolling Blinden Rolladen op bodemvloer en hoofdslaapkamer op 2de verdieping die toegevoegde veiligheid en lagere energiekosten geeft. Het open vloerplan kenmerkt een groot keukeneiland met de dubbele oven van roestvrij staaltoestellen en nieuwe afwasmachine. Schept boven boven een prachtige bergmening van de Primaire grote de zolderwasserij van het slaapkamerbalkon en 2 voorslaapkamers op. Lage onderhoudswerf met woestijn het modelleren en een communautair pool en een park.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.