€1.654 EUR | £1.436 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
Herenhuizen te huur Philadelphia PA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan West-Philadelphia!! Deze commerciële ruimte op de trillende Commerciële Gang van de Weg van Lancaster in West-Philadelphia is nu beschikbaar! Deze nieuwe bouwruimte heeft 13 voet plafonds één badkamers elke centrale HVAC en is klaar om als ruimte van de vanilledoos te gaan. Er is een gedeeld openbaar parkeerterrein achter het gebouw. Een unieke eigenschap van deze ruimte is dat het een gebeëindigde kelderverdieping met 10 voet plafonds heeft! De ruimte kan met grenzende aan volgende deur één ruimte worden gecombineerd 2 000sf. De gang van de Weg van Lancaster heeft dozens ongeveer nieuwe flateenheden met te voltooien meer verstrekkend veel nieuw klanten en voetverkeer in deze plaats. Ben om het volgende nieuwe opwindende commerciële gebruik op de Weg van Lancaster te hebben!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.