€1.874 EUR | £1.627 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1955 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Henderson NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het enige verhaal w/custom raakt overal! Promotie houten laminaat en tegelbevloering! Geen pesky tapijt hier! Verbazende keuken met reusachtige van het granieteiland/ontbijt bar en ss toestellen! Een ton tegenruimte en veel opslag! Lichte heldere en open floorplan! Bouwen-ins in elke slaapkamerkast! Behandeld terras met betonmolens en synthetisch gras voor laag onderhoud! Mis dit niet! De huurder betaalt extra $25 per maand voor de afvaldienst en $40 per maand voor ingezeten voordeelpakket! Vraag over zo goede voordelen u kan nooit willen weggaan! De eigenaar kan een zeer kleine hond met extra veiligheidsstorting overwegen en zal geval per geval wordt overwogen!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.