€2.895 EUR | £2.513 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1658 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Alexandria, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi 4 BR 2.5 Bad Koloniaal in de Landgoederen van de Rivieroever. garage van 3 de gebeëindigde niveaus Reusachtige 2 auto. De Zaal van de familie voert weg een houten brandende open haard van keuken op. De ruimte hoofdniveau van de wasserij. 4 BR op hoogste niveau. Het dek van het terras in achtergedeelte. 5 minuten aan Voet Belvoir 15 aan Oude Stad 25 aan Nationale Luchthaven 30 aan Pentagoon/de Grote prijs van D.C.! Beschikbaar 5 September!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.