€1.895 EUR | £1.645 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1363 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Fayetteville, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geniet van een eerste plaats in het hart van Fayetteville! Deze bungalow van Fayetteville van Zuiden is helder en welkom hetend. Het zit op een reusachtige partij die een natuurlijk gemodelleerde voor en achtertuin heeft waar de bloemen in verschuivingen door het jaar bloeien. Deze charmante 2 slaapkamer één bad kenmerkt een reusachtige bonus/bureauruimte perfect voor een van de bureaustudio of gast ruimte. Er zijn voedselvrachtwagens onderaan de straat een actief gemeenschap en een park Jefferson neer op zevende. Het is een minieme gang 5 aan het park van de Leurder en u kunt hop op de fietsslepen. De eigenaars zijn geëngageerd aan het creëren van een uitstekende het huren ervaring waarwhoevervoor deze schat van een huis om het recht vindt te zijn geschikt voor hen.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.