€2.006 EUR | £1.738 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 0 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Herenhuizen te huur Charlotte NC, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
de 7de Penthouse van de Verdieping met rechte mening van Uptown Charlotte. Het graniet Tegen bedekt Roestvrije toestellen en Grote gang in kasten. Het dubbele Balkon met klimaat controleerde opslageenheid. Deze opslageenheid zal niet tot Juni 2019 beschikbaar zijn. Naast de wandelgalerij van South Park en het lopen afstand aan vele restaurants. Beveiligde parkeren en de bouw. Dit is een must ziet
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.