€1.938 EUR | £1.683 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1346 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Silver-Spring, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bijgewerkt en mooi! Het huis is volledig bijgewerkt met nieuwe vloeren door refurnished keukenkasten en geremodelleerde toestellenbadkamerss. Ruim Twee niveaushuis in de stad met 2 slaapkamers 1 volledige badkamers en een Half bad op het belangrijkste niveau. Er is een fantastisch gang uit gebied van het achtergedeelte van het huis voor het lounging of joggers voor gemakkelijke toegang tot een weg. Deze uitstekende plaats is dicht aan Metro Glenmont (Rode Lijn) en dicht bij het winkelen. De Gemeenschap omvat peuterpartijen/van picknickgebieden pool. De gemeenschap met poorten komt met een sleutel FOB beschikbaar voor ingang met poorten.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.