€1.486 EUR | £1.290 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1140 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Las Vegas NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De mooie gemeenschap kenmerkt een pool en kuuroord de tennisbanen van de geschiktheidsruimte en zo veel meer! Het tapijt van het de flathuis van de eerste verdieping door behalve natte gebiedenopen haard in de woonkamerkeuken met granietcountertops het dineren gebieds gewelfd plafond in huiswasmachine en drogere hoofdslaapkamer met balkon en ensuite badkamers.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.