€2.727 EUR | £2.359 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 793 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Bronxville, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Aanbiddelijke men slaapkamerflat in de mooie periode bouw volkomen gevestigd aan toegang al dat Bronxville biedt te voet aan. De bevloering van het hardhout in woonkamerslaapkamer en gang. De bijgewerkte keuken wordt helder aangestoken met twee westelijke vensters en comfortabel eten-in gebied. Het linnen en de slaapkamerkasten van de laag. De eenheden van het venster a/c in woonkamer en slaapkamer. Wasserij en opslagbak in kelderverdieping. Vriendschappelijk huisdier. De prijzen van het huisdier: Kat $35/month. Hond $50/month. Geen beschikbaar onsiteparkeren.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.