€10.200 EUR | £8.824 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 4038 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 4
Maximale bezetting: 1 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Reno NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zeer zeldzame kans om op Meer Stanley in de gemeenschap met poorten van Kusten te verblijven Lakeridge. Dit het overweldigen van VOLLEDIG GELEVERD lakefront huis schept moderne luxe met een gastronomische keuken en een massieve woonkamer met hoge plafonds en grote kunst op! Het onderhouden op het dek of het privé strand of het ontspannen in de hete ton maakt voor een echt uniek verblijf in Reno. Met slaapkamer 4 zal een bureau 2 auto + de garage van rv die met elke moderne beschikbare toebehoren wordt geladen uw een spectaculaire dag elke dag verzekeren. Moet zien aan worden verbaasd!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.