Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Sunny beach Bulgaria EN locations vacances Sunny beach Burgas FR Alquiler vacacion Sunny beach Burgas ES Ferienhäuser Sunny beach Burgas DE Case vacanze Sunny beach Burgas IT Vakantiehuizen Sunny beach Burgas NL Alquiler Vacacion Sunny beach Burgas PT Аренда домов Sunny beach Burgas RU

1 Slaapkamers Appartement te huur Sunny beach, Bulgarije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 23 GBP | $ 30 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 4 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 55 m2
pool Zwembad
wifi WiFi
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

Avatar
Eigenaar / Manager:
Real Estates Plus
Miglena  Rousinova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian, Russisch
Date geadverteerd 14-2-2022
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie.
close

1 Slaapkamers Appartement te huur Sunny beach, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Boek slechts nu van 26 eur per nacht tot 57 eur per nacht geldig voor vroeg het boeken voor de zomer van 2016, tot ! Overzeese en straatmening zelf-zichricht 1 slaapkamerflat met een wasmachine in Karolina apart-hotel slechts 70m. van het strand in Zonnig strand, Bulgarije.
Het apart-hotel van Karolina is opmerkelijke, moderne aparthotel, die in het zuidoostelijke deel van Zonnig Strand, dichtbij de stad van Nessebar en beroemde viersterrenhotels wordt gevestigd.
Het complex is gesitueerd enkel 70 meters van het strand.
Het apart-hotel van Karolina, Zonnig strand, Bulgarije, biedt de extra diensten voor een prettige vakantie aan: · kuuroord en wellnesscentrum,
· geschiktheid,
· sauna,
· hal bar,
· WiFi op openbare gebieden,
· parkeren, Internet koffiebar,
· pool-bar,
· kinderen ? s speelplaats, winkels,
· 24hours veiligheid.
· Zowel van de restaurants win zeker het klantenvertrouwen met uitstekende maaltijd als de goede dienst.
· In een hete dag, zou een goed alternatief het zwembad kunnen zijn, waar de gasten met een drank of een exotische cocktail kunnen ontspannen.
Het complex verstrekt aanpassing in één slaapkamerflats:
*one slaapkamerflat - keuken, woonkamer met bankbed, slaapkamer, badkamers, geschikt om tot 4 mensen aan te passen.
De flats zijn geleverde modieus en modern met gepaste keuken, verzekerend mogelijkheid voor voedselvoorbereiding, met ruim woonkamer en het dineren gebied, zacht meubilair, kabeltelevisie, luxeslaapkamer met dubbele of eenpersoonsbedden, een balkon met het oog op de pool of de omgeving.
Huur per dag per flat
Laagseizoen

Midden seizoen

Hoogseizoen
Één slaapkamerflat
38 ?
47 ?
65 ?
De prijs van de huur omvat: schoonmakend en chinging bed-clothes en linnen 1 per week, water en electriciteitsverbruik, pools en zitkamers op het grondgebied van het complex.
Wif-FI Internet bovendien bij de ontvangst.
Betaald parkeren in het gebied.
Andere 1 slaapkamerflats in apart-hotel Karolina voor huur
op 3de verdieping >>
op 5de verdieping >>
on 6th flooor >>
Flat - 1 slaapkamer
Zonnige strandtoevlucht
Aantal Mensen: 2+2
Slaapkamers: 1
Badkamerss: 1
Terrassen: 2
Vloer: 3 van 6
Meubilair: volledig geleverd
Type van de Bouw: Baksteen
Voltooiing: Met ussagetoestemming/handeling 16
Eigenschappen: Lift
openlucht zwembad
Jaccuzzi
Internet
airconditioningstoestel
Veiligheid
Parkeren
Wasmachine
sauna
KUUROORD
De mening van de straat
De mening van het park
Overzeese mening
Plaats: In apart-complex
In overzeese toevlucht
Naast het Strand van de Cacao
Naast supermarktStuiver
Eerste overzeese lijn
De kust van het zuiden

close
Opmerkingen:
Prijs per nacht


Neem dan contact met mij op voor een nauwkeurige prijs voor uw verblijf.
Extra Tarieven:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Sunny beach" Bulgarije

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sunny beach
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Locatie:
Oppervlakte: 55 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad: check Zwembad
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
4