2 Slaapkamers Appartement te huur Pamporovo, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2bedroom flats met open haard voor huur in Klooster 3 slechts 60 meters van de skilooppas in Pamporovo skitoevlucht, Bulgarije. 10% korting geldig voor 100% voor verblijf met inbegrip van de Oudejaarsavond en 50% betaling voor de rustperiodes - tot het zwembad van
To Pamporovo center - 2300 m
De Bar van de piano
To ski-runs - 60 m
Het centrum van het kuuroord - 20 m
Gesitueerd 1675 m boven het overzees - het niveau, KLOOSTER 3 wordt gevestigd bij de plaats Studenets in Pamporovo, van waar de meeste skiliften en sleept begin naar de Snejanka bergbovenkant. Zijn drie hoofdgebouwen worden ontworpen in de traditionele Bulgaarse stijl van architectuur. Alle flats bieden een open haard en een overweldigende mening over de mooie hellingen Rhodopes aan.
In seizoen 2015 heropende KLOOSTER 3 zijn eigen kuuroord-centrum - een warme zwembad, een sauna en een jakuzzi binnen het comfortabele Oosterse plaatsen. Het kuuroord-centrum heeft een warme verbinding aan de goed-opgeslagen supermarkt van Alaska, ook op het grondgebied van het complex.
„Klooster 3“ en vorm één van het „Grote Klooster“ toevlucht in de wintervoorwaarden. De twee complexen hebben geen warme verbinding, maar zij aan zij gevestigd, delend een gemeenschappelijk parkeerterrein en een ontvangst.
Enkel 20 m van complex, bij het Grote Klooster, is het centrum van het KUUROORD van Victoria met Aziatische massages en therapie en het belangrijkste restaurant.
Het complex profiteert van de vele bars, de bars en de restaurants dichtbij om u overvloed van de winterpret en ontspanning te geven. De combinatie van duidelijke berglucht, de mooie aard, de perfecte plaats en de ideale voorwaarden voor aanpassing veranderen Toevlucht Dinevi - Pamporovo in de perfecte keus voor de wintervakantie.
De flats bij ? Klooster 3 ? in Pamporovo bieden de verwachte die behaaglijkheid en comfort aan, door de open haarden van het Frans-Type in allemaal wordt het onderstreept.
De flats bij het ? Klooster 3 ? zijn een beetje groter in grootte en zo beter geschikt voor volledige capaciteitsaanpassing.
Het feit dat beide complexen juist naast elkaar zijn, een gemeenschappelijke parkerenplaats en een ontvangstbureau delen, ontvangen een centrum van het ?Victoria KUUROORD ?, ?Magnitto ? Jacuzzi-bar, 2 restaurants en een kegelen en slechts 50 m van het ski-centrum gevestigd van Pamporovo ? s, geeft ons de reden om hen op de markt te brengen op de zelfde prijs en hen te bevorderen zoals één toevlucht
Elke flat heeft een volledig uitgeruste kitchenette, met alle faciliteiten voor het voorbereiden van maaltijd. Dit maakt de voorwaarden welkom hetend voor families die naar de behaaglijkheid en de veiligheid van hun huis streven terwijl het reizen.
Het type van flat/gemiddeld gebied
De slaapkamers van het aantal
Woonkamer
Maximum capaciteit
Studio, rond 30 sq m
1/2 mensen
1/+ met inbegrip van kitchenette
Max. 2 mensen
Flat met één slaapkamer, 50 - 70 sq m
1/2 mensen
1/+ met inbegrip van kitchenette en vouwbare bank voor 2 mensen
Max. 4 mensen
Flat met twee slaapkamers, 60 - 80 sq m
2/4 mensen
1/+ met inbegrip van kitchenette en vouwbare bank voor 2 mensen
Max. 6 mensen
Het leveren van de flats houdt kleine die variaties, hoofdzakelijk in de kleuren en de vormen van meubilair, terwijl de functionaliteit overal volgens behoeften en normen van de reis-exploitanten gelijk en ontwerpt is.
Alle flats worden verwarmd individueel en op elektriciteit, met inbegrip van de baden. De gasten vinden de flats voorverwarmd. De open haard kan goedgemaakte extra betaling zijn, ook voor een bepaald uur volgens de gastenvoorkeur.
De flats worden dagelijks schoongemaakt, worden de handdoeken en het bedlinnen twee keer per week veranderd.
Meubilair en materiaal voor alle flats:
Slaapkamer: twee eenpersoonsbedden/één tweepersoonsbed, een garderobe, een toilettafel met spiegel en stoel, een ladenkast, dekbedden en hoofdkussens, bedlinnen en handdoeken, elektroverwarming
Woonkamer: een vouwbare bank, een kleine lijst, een leunstoel, een eettafel met stoelen, een kitchenette, een Televisie, elektroverwarming
Keuken: een gepaste keuken met kabinetten, kasten en een keukengootsteen, een ijskast, een oven met warmhoudplaat or/and microgolf, een absorptievat, een broodrooster, een koffiemachine, een elektrische ketel, een volledige reeks van keukengerei, koppen, glazen, platen en bestek
Gang: een laag-tribune met plank en spiegel
Badkamers: douche met gordijnen en alle noodzakelijke punten
Extra: een wasserij-droger tribune, een ijzer en een ijzerraad, gordijnen, een plastic balkonlijst met stoelen, decoratie
Prijzen van de flats:
periode/prijs per nacht
studio - max. 2 mensen
geschikt met één slaapkamer., maximum 4 mensen
geschikt met twee slaapkamers., maximum 6 mensen
1.12 - 24.12
60.00 EUR
70.00 EUR
90.00 EUR
25.12 - 3.01
80.00 EUR
110.00 EUR
135.00 EUR
4.01 - 10.01
75.00 EUR
90.00 EUR
115.00 EUR
11.01 - 1.02
60.00 EUR
70.00 EUR
90.00 EUR
2.02 - 2.03
75.00 EUR
90.00 EUR
115.00 EUR
3.03 - 22.03
60.00 EUR
70.00 EUR
90.00 EUR
De prijs is in Eur, per flat per achteloze nacht, hoeveel mensen in de flat worden aangepast. De prijs omvat aanpassing, dagelijks het schoonmaken, twee keer per week handdoeken en beddegoed die, het aprking, zwembad veranderen
De extra diensten
? de vrije toegang van WiFi Internet is beschikbaar bij het Grote de hal slechts gebied van het Klooster
? zwembad - 5 Eur per persoon, sauna - 5 Eur pp, jakuzzi - 5 Eur pp; zwembad + sauna + jakuzzi = 10 Eur pp
? babywieg in de flat ? 3 Eur per dag
? de dozen ? 3 Eur van de veiligheidsstorting per dag bij ontvangst
? voorbereidend de open haard in de flat en/of logboeken voor de open haard - 8 Eur
? recente controle uit van geschikt - 20 Eur voor recente controle uit tot Eur 18.00 h/30 voor recente controle uit tot 22.00 h, ontvangst moeten recente cjeck vooraf bevestigen uit minstens 2 dagen
? de huisdieren worden niet toegestaan
? kegelenprijzen: 10-12 h - leva 2 per persoon per spel, 12 - 17 h - leva 5 per persoon per spel, 17 - 24 h - leva 10 per persoon per spel
? luchthavenoverdrachten
Flat - slaapkamer 2
De skitoevlucht van Pamporovo
Aantal Mensen: 4+2
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 2
Terrassen: 1
Meubilair: volledig geleverd
Type van de Bouw: Baksteen
Voltooiing: Met ussagetoestemming/handeling 16
Eigenschappen: Lift
openlucht zwembad
Jaccuzzi
open haard
airconditioningstoestel
Veiligheid
Parkeren
KUUROORD
De mening van de berg
Plaats: In apart-complex
In ski reasort
Naast de skilift