1 Slaapkamers Appartement te huur Sveti Vlas, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De hoogste Kortingen van de Huur! 10% vroege het boeken korting geldig voor vroeg het boeken voor alle die reserves voor de zomer van 2016 tot worden gedaan! De geleverde 1 slaapkamerflats voor huur in complexe Wind op de tweede lijn van het overzees en 100 m. van het strand in het strand van Heilige Vlas /Sveti Vlas/nemen, Bulgarije zijn toevlucht.
Het complex wordt gemakkelijk onderscheiden van alle andere complexen door zijn uitstekende stijl: mooie witte huizen, groene tuin, zwembad en de stijl-bistro? Veranda ?.
Samen met de goed-geleverde flats, is het complex een zeer goede keus voor uw de zomervakantie en een vriendschappelijke basis voor het onderzoeken van de omringende gebieden en de kustlijn.
- Het Centrum van het KUUROORD - 20m.
- Vrij parkeren
- Centrum - 800m.
-Bistro
- strand - 100 m.
- Tweede lijn
Het leveren van de flats houdt kleine die variaties, hoofdzakelijk in de kleuren en de vormen van meubilair, terwijl de functionaliteit overal volgens vereisten en normen gelijk en ontwerpt is.
Meubilair en materiaal voor alle flats: Slaapkamer: twee eenpersoonsbedden/één tweepersoonsbed, een garderobe, een toilettafel met spiegel en stoel, een ladenkast, dekbedden en hoofdkussens, bedlinnen en handdoeken, lucht-voorwaarde
Woonkamer: een vouwbare bank, een kleine lijst, een leunstoel, een eettafel met stoelen, een kitchenette, een Televisie
Keuken: een gepaste keuken met kabinetten, kasten en een keukengootsteen, een ijskast, een oven met warmhoudplaat or/and microgolf, een absorptievat, een broodrooster, een koffiemachine, een elektrische ketel, een volledige reeks van keukengerei, koppen, glazen, platen en bestek
Gang: een laag-tribune met plank en spiegel
Badkamers: douche en alle noodzakelijke punten
Extra: een wasserij-droger tribune, een ijzer en een ijzerraad, gordijnen, een plastic balkonlijst met stoelen, decoratie
Huur tegen de dag, de week en de maand
Capaciteit:: 4 mensen
De prijzen in EUR per nacht voor de gehele flat op de basis van de Zaal slechts en omvatten: het parkeren, zwembad en zonlanterfanters in complex, het gebruik van één paraplu en één zitkamer op het strand per flat per dag van het verblijf van klanten, toegang tot het animatieprogramma, dagelijks twee keer per week het schoonmaken en verandering van handdoeken/linnen.
De extra diensten:
baby wieg in de flat ? 3 Eur per dag
WiFi Internet - leva 20 per week, leva 40 per maand
huisdieren ? toegestaan niet, zelfs voor extra prijs
Flat - 1 slaapkamer
Heilige Vlas
Aantal Mensen: 2+2
Slaapkamers: 1
Badkamerss: 1
Terrassen: 1
Meubilair: volledig geleverd
Type van de Bouw: Baksteen
Voltooiing: Met ussagetoestemming/handeling 16
Eigenschappen: openlucht zwembad
Internet
airconditioningstoestel
Veiligheid
Parkeren
De mening van de pool
De mening van de straat
De mening van het park
Overzeese mening
Plaats: In apart-complex
In overzeese toevlucht
Tot 200 m van het strand
De kust van het zuiden