2 Slaapkamers Appartement te huur Mazarrón, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze moderne flat wordt gevestigd in kleine complex enkel een paar notulen loopt van het strand op het gebied van Gr Alamillo van Puerto DE Mazarrón.
De flat is op de benedenverdieping van het gebouw, dat een lift en een helling voor gehandicapte toegang heeft.
De aanpassing bestaat uit: hal, open plankeuken, die/het dineren gebied, doucheruimte en 2 slaapkamers leven.
Het het leven gebied heeft een grote chaise stijlbank voor vlakke het schermTV, ideaal voor het ontspannen na een harde dag bij het strand. De terrasdeuren open op het terras, met overzeese meningen en terrasmeubilair voor het dineren buiten in de avond, en gasBBQ voor gasten aan gebruik. Het balkon overziet ook de communale pool en de tuinen en heeft een groot, comfortabel terras die met bank wordt geplaatst, stoelen en lijst.
De keuken is ruim en goed uitgerust, met oven, haardplaat, koelkast zijn de diepvriezer, de afwasmachine en de moderne toestellen en de vlakte geleverd volgens een hoge norm.
De flat heeft 2 slaapkamers, en allebei hebben tweepersoonsbedden en gepaste garderobes. De extra vrije bevindende bedden zijn beschikbaar, en er is een wieg voor de jongere leden van de partij. De doucheruimte heeft een gang in cel en heeft wasmachine, ook WC en bassin.
De flat heeft airconditioning die ook zoals verwarmend in de koelere maanden dient en dit op een meter in werking stelt waarvoor er een afzonderlijke last is, hoewel het 10 eurokrediet bij het begin van de vakantie inbegrepen is.
Edificio Hydra heeft tuinen die aan gras en een mooie communale pool worden gelegd, terwijl het complex voor privacy en veiligheid met poorten is. Deze flat heeft een parkeerplaats hieronder in de garage, en er zijn ook ruim op straatparkeren.
Edificio Hydra is enkel een paar notulen dichtbij loopt van het meest dichtbijgelegen strand, met bars, restaurants, tennis en andere activiteiten. Er zijn een verscheidenheid van watersports op het gebied, met inbegrip van jetskihuur, duik en opblaasbare waterspeelplaatsen voor de jonge geitjes! De jachthaven en de bars van de haven zijn rond 10 tot 15 minuten weg wandeling, of onder 5 minuten in de auto.
Deze flat wordt heerlijk gevestigd voor een familievakantie, en is dicht aan alle belevingswaarde die, ideaal gezien worden geplaatst om Cartagena, Mazarrón, Camposol en de Siërra binnenlandse Espuñas te bezoeken. Wat ook het seizoen is, zijn er iets dicht door om te genieten van!
De langere termijn blijft mogelijk, gelieve te vragen om prijzen.
De huisdieren stonden bij de discretie en roken van de eigenaar toegestaan op slechts terras toe.
De katten worden niet toegestaan.