Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Olhos de agua Portugal EN locations vacances Olhos de agua Algarve FR Alquiler vacacion Olhos de agua Algarve ES Ferienhäuser Olhos de agua Algarve DE Case vacanze Olhos de agua Algarve IT Vakantiehuizen Olhos de agua Algarve NL Alquiler Vacacion Olhos de agua Algarve PT Аренда домов Olhos de agua Algarve RU


2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Olhos de agua, Portugal

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 189 GBP | $ 255 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximale bezetting: 6 Personen
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 190.0 m2
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Olhos de agua, Portugal

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
2 slaapkamervilla in een gesloten flat met zwembad. Het huis bestaat uit 4 vloeren, met een keuken, een eetkamer, een woonkamer, een gastbadkamers en een terras op de benedenverdieping, 1st verdieping slaapkamer met balkon Engelse reeks, 2de verdieping slaapkamer Engelse reeks en op het 3de verdieping terras dat het overzees overziet.
De flat is op een uiterst stil gebied, dat in een toevlucht schijnt te zijn. De flat heeft ook vrij parkeren. Sta. Het strand van Eulalia is van 5 minuten weggaat.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Beco das Violetas
Postcode:
Plaats: Olhos de agua
Regio: Algarve
Provincie: Albufeira
Land: Portugal
Locatie:
Oppervlakte: 190.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare