Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Albufeira Portugal EN locations vacances Albufeira Algarve FR Alquiler vacacion Albufeira Algarve ES Ferienhäuser Albufeira Algarve DE Case vacanze Albufeira Algarve IT Vakantiehuizen Albufeira Algarve NL Alquiler Vacacion Albufeira Algarve PT Аренда домов Albufeira Algarve RU

1 Slaapkamers Appartement te huur Albufeira, Portugal

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 28 GBP | $ 37 USD

Huren min.: 28 nachten
Maximaal verblijf: 30 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 56.0 m2
pool Zwembad
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

1 Slaapkamers Appartement te huur Albufeira, Portugal

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan ons die huis in de prestigieuze Anderhalve liter flessen die van de Villa wordt gevestigd Albufeira inbouwen. Deze heldere en elegant verfraaide ruimte biedt een vreedzaam en comfortabel verblijf in het hart van Algarve aan. Met overvloed van natuurlijk licht, is dit huis een perfecte terugtocht, met toegang tot de gedeelde pool voor ontspanning en een speelplaats voor de pret van kinderen.
Geniet van elegante die inrichting met alle belevingswaarde wordt gecombineerd u voor een gedenkwaardig verblijf wenst. Gevestigd in één van de wenselijkste gebieden van Albufeira, biedt dit huis gemakkelijke toegang tot de overweldigende stranden, de beste restaurants en de lokale aantrekkelijkheden aan.
Beveilig nu uw vakantie en sta me toe om van een uitzonderlijk verblijf in Albufeira te genieten. Wij verheugen ons op het welkom heten van u en het maken van uw vakantie in Algarve echt onvergetelijk.
-
Wij bieden supplementen aan om uw verblijf aan te vullen.
- De zetel van de baby - 5€ (per verblijf)
- Wieg - 25€ (per verblijf)
- De handdoek van het strand - 5€ (per verblijf)
- Overdrachten 1 tot 4 mensen - 43€
- Overdrachten 5 tot 6 mensen - 53€
- Overdrachten 7 tot 8 mensen - 58€
* Voor de nachtdiensten tussen middernacht en 7:59 am, wordt een extra service van €2 toegevoegd.
Alle facultatieve supplementen en verplichte supplementen moeten bij controle worden betaald.
Wekelijkse levering van nieuwe bladen en handdoeken voor het boeken langer dan 10 dagen.
De belevingswaarde zoals toiletpapier wordt verstrekt vleiend voor de dag van slechts aankomst.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rua Vasco Santana, Bloco B, Porta 76
Postcode:
Plaats: Albufeira
Regio: Algarve
Provincie: Albufeira
Land: Portugal
Locatie:
Oppervlakte: 56.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad: check Zwembad
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
50