Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Sanlucar de Barrameda Spain EN locations vacances Sanlucar de Barrameda Andalucia FR Alquiler vacacion Sanlucar de Barrameda Andalucia ES Ferienhäuser Sanlucar de Barrameda Andalucia DE Case vacanze Sanlucar de Barrameda Andalucia IT Vakantiehuizen Sanlucar de Barrameda Andalucia NL Alquiler Vacacion Sanlucar de Barrameda Andalucia PT Аренда домов Sanlucar de Barrameda Andalucia RU


4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Sanlucar de Barrameda, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 63 GBP | $ 85 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximale bezetting: 8 Personen
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 150.0 m2
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Sanlucar de Barrameda, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De DuplexVilla van Magnific. Zeer centraal, en enkel een paar meters van het strand.
De capaciteit voor 8 mensen, het heeft vier slaapkamers, twee volledige badkamerss met douches, een leven-dineert ruimte, en een volledig uitgeruste keuken. Voor het volledig geleverde dak, kunt u de zomer van nachten genieten en diners hebben terwijl het letten van op de zonsondergang.
In deze villa, kunt u Sanlúcar van deze ongelooflijke plaats ervaren, kunt u aan Playa DE las Piletas, Plaza DE Cabildo, het centrum van de stad, en een perfecte plaats lopen om Sanluqueña keuken, enkel 10 minuten weg te onderzoeken.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Doctor Salvador Gallardo 48
Postcode:
Plaats: Sanlucar de Barrameda
Regio: Andalusië
Provincie: Costa De La Luz
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 150.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 8 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare