
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
van
£ 168 GBP | $ 228 USD
Huren min.: 5 nachten
Maximale bezetting: 10 Personen
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 600.0 m2

Airconditioning

Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
(flatio)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via
flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Porsgrunn, Noorwegen
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij houden absoluut van ons meerhuis! Het ligt direct op een mooi zoetwatermeer. Het files aan de bergen met schitterende slepen en Noorse aard. Het bezit wordt geladen met bloemen, rozen en lavendel. Het is echt idyllisch en de perfecte „Noorse ontsnapping“! Wij hebben een roeiboot ter beschikking. U kunt onze twee peddelraad ook gebruiken.
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw het boeken 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.