Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Bansko Bulgaria EN locations vacances Bansko Blagoevgrad FR Alquiler vacacion Bansko Blagoevgrad ES Ferienhäuser Bansko Blagoevgrad DE Case vacanze Bansko Blagoevgrad IT Vakantiehuizen Bansko Blagoevgrad NL Alquiler Vacacion Bansko Blagoevgrad PT Аренда домов Bansko Blagoevgrad RU

1 Slaapkamers Appartement te huur Bansko, Bulgarije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 44 GBP | $ 60 USD

Huren min.: 14 nachten
Maximaal verblijf: 360 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 75.0 m2
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

1 Slaapkamers Appartement te huur Bansko, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Elegante Flat Met één slaapkamer in Amuse Bouche door Skabrin †„Bansko
Geniet van de perfecte combinatie van luxe, comfort, en het moderne ontwerp in deze modieuze flat met één slaapkamer die in het hart van Bansko, binnen de boutiquewoonplaats wordt gevestigd amuseert Bouche door Skabrin.
Dit ontwierp zorgvuldig ruimte kenmerkt een comfortabele woonkamer met een high-end projector, een grote flat-screen TV, en een unieke met de hand geschilderde die muur door lokaal wordt gecreeerd artistadding een aanraking van artistieke charme en individualiteit aan de atmosfeer. De afzonderlijke slaapkamer verzekert privacy en een rustgevende nacht` s slaap, terwijl de volledig uitgeruste keuken verblijven op lange termijn comfortabel en geschikt maakt. Het omvat een ruime ijskast, een oven, een afwasmachine, een wasmachine, een de koffiemachine van de Capsule (met vleiende capsules op aankomst), een elektrische ketel, en alle essentiële cookware en werktuigen.
- (De Extra koffiecapsules zijn beschikbaar op verzoek voor een extra last.)
De flat biedt ook een moderne badkamers met een walk-in douche, volledig met verse handdoeken, toiletries van uitstekende kwaliteit, en schoon die bed aan linens voor de duur van uw verblijf wordt verstrekt.
Het verblijf verbond aan snelle internetdiensten, en wikkelt zich op uw privé terraceperfect voor het genieten van van uw ochtendkoffie of het ontspannen na een dag in de bergen af.
Het schoonmaken, het bedlinnen, en de handdoekverandering zijn inbegrepen eens om de 7 dagen als deel van uw verblijf.
De het extra schoonmaken of linnen/handdoekverandering is beschikbaar op verzoek voor een extra prijs.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw het boeken 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Кръстьо Асенов 14
Postcode:
Plaats: Bansko
Regio: Blagoevgrad
Provincie: Bansko
Land: Bulgarije
Locatie:
Oppervlakte: 75.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage: check
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
7