
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
van
£ 27 GBP | $ 37 USD
Huren min.: 14 nachten
Maximaal verblijf: 90 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 50.0 m2

Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
(flatio)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via
flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.
1 Slaapkamers Appartement te huur Praag, Tsjechië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Quaint Volledige Flat in het Centrum van de Stad de inspirerende kalmte van een modern geleverd flatrecht in het hart van het historische centrum. Geniet van ruimte en comfort in een minimalistische stijl en kleurenharmonie die distinctieve beelden alsof buiten verzoekend verdere schoonheidsexploratie wekt.
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw het boeken 7 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 48 uren annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 47 uren annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.