1 Slaapkamers Appartement te huur Lissabon, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Twee-ruimte flat op de benedenverdieping aan het eind van een cul-de-sacsysteem in een historische stille buurt in Graca, Lissabon. Het heeft een kleine slaapkamer, een woonkamer, een keuken, een fatsoenlijke groottebadkamers en een aardig balkon in de rug. Uitgerust met lucht-voorwaarde, wasmachine, afwasmachine en een oven.
Bouw oorspronkelijk als aanpassing voor de werknemers van een chocoladefabriek, is de privé gemeenschap van Estrela D'ouro met zijn decoratie van de azulejomuur en Galicische stermozaïeken een unieke rustende plaats. Het gebrek aan gaand verkeer en de stille dorpsatmosfeer verstrekt een fantastische oase van vrede slechts vijftien minuten gang van het stadscentrum.
De bredere buurt van Graca wordt uitgerekt uit over de bovenkant van één van de stads` s zeven heuvels slechts kort bergaf vanaf het stadscentrum en één heuveltop vanaf het Kasteel van Lissabon loopt. U zult omhoog het meest adembenemend van vele gezichtspunten Miradouro DA Nossa Senhora do Monte van Lissabon enkel een minieme gang vijf de heuvel van de flat en de beroemde tram # 28 einden enkel rond de hoek vinden. Andere aantrekkelijkheden in het directe gebied omvatten het Nationale Pantheon, het Klooster van „São Vicente DE Fora“ en de beroemde „Feira DALadra“ vlooienmarkt die op Dinsdagen en Zaterdagen wordt gehouden. Lissabon is alles u ooit over het plus alle gevoel hebt gehoord het oproept wanneer u zich in zijn open wapens werpt. Zacht, kleurrijk, chaotisch, melancholisch, en timidly expressief. Open enkel de deur en het is rondom u.