Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Akteo Greece EN locations vacances Akteo Peloponnese FR Alquiler vacacion Akteo Peloponnese ES Ferienhäuser Akteo Peloponnese DE Case vacanze Akteo Peloponnese IT Vakantiehuizen Akteo Peloponnese NL Alquiler Vacacion Akteo Peloponnese PT Аренда домов Akteo Peloponnese RU


2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Akteo, Griekenland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 32 GBP | $ 42 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximaal verblijf: 270 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 40.0 m2
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Akteo, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een zonnige kleine boerderij dichtbij het overzees in de voorsteden van Patras, de Peloponnesus, Mooi en uniek, heeft een grondruimte met de hoofdslaapkamer, keuken, toilette, en ook een zolder met een bank tweepersoonsbed. Het is binnen een olijflandbouwbedrijf, 150m slechts van het overzees. Vrij en een echt huis met Griekse mentaliteit en filosofie. Wij zouden het waarderen als u ons alvorens u aan de reserve te werk gaat, voor betere communicatie tussen ons contacteert. Wij houden van gelukkige zonnige mensen te ontvangen. Heeft overvloed van ruimte voor parkeren binnen of buiten het bezit. Het overzees en de herbergen zijn binnen het lopen afstand van het huis.
ps. als u meer dan 2 mensen bent te laten gelieve ons het weten om het te bespreken en de juiste regelingen te maken. Dank u ˜Š

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting voor verblijven meer dan 6 maanden: 746.00 (EUR)
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Κουντουριώτη
Postcode:
Plaats: Akteo
Regio: Peloponnesos
Provincie: Achaea
Land: Griekenland
Locatie:
Oppervlakte: 40.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare