Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Trinidad Cuba EN locations vacances Trinidad Sancti-Spiritus FR Alquiler vacacion Trinidad Sancti-Spiritus ES Ferienhäuser Trinidad Sancti-Spiritus DE Case vacanze Trinidad Sancti-Spiritus IT Vakantiehuizen Trinidad Sancti-Spiritus NL Alquiler Vacacion Trinidad Sancti-Spiritus PT Аренда домов Trinidad Sancti-Spiritus RU


Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 15 EUR | £ 13 GBP | $ 17 USD

Huren min.: 3 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 6 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Yolanda

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Wasserij Tuin

Bepaalde de plaats van een paar meters van het historische centrum, de Yolanda en Machon herbergenhuren 2 die ruimten door cuc 25 elk met een totale capaciteit voor 6 mensen worden verwarmd. Yolanda, de stewardess, heet u met een welkome cocktailcanchanchara die welkom de traditionele cocktail van de stad van Trinidad is. Elke één privé badkamers, met koud en heet water. De familie is samengesteld uit 2 volwassenen die u en volledig van aanbevelingen inzake de beste toeristenopties in de stad en zijn omgeving geïnformeerd houden. Dichtbij is het restaurant van de Zoon van de Sol y, vierkant Carrillo, centrum ETECSA met de verbinding van WiFi Internet en veel meer mooie aantrekkelijkheden geen dat u zou moeten missen. Â het terras van het tweede niveau geeft een mooi panorama van de stad, de bergen en een verse wind die door beste drievuldigheidsmojito en ook van de verse maaltijd van de dag zoals de filet van vissen van snapper één van de vissen die typisch zijn begeleidden en het meest van de kusten van Cuba zullen maken u denken begeerden die in een magische plaats is. U kunt de telefoon in het huis gebruiken of wij kunnen u in het beheer van de volgende bestemming kostenloos helpen thuis u als familie zult voelen
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Beschikbare kamers:
Room 2 (142759)
Room 2 15 /Nacht (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Haardroger,
Room 1 (142758)
Room 1 15 /Nacht (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
air conditioning, ceiling paddle fan, reading table, first aid kit, 1 window. private bathroom with shower with hot and cold water, hair dryer, soap, shampoo, towels and toilet paper provided.
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Haardroger,


Yolanda
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Yolanda om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare