Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Pune India EN locations vacances Pune Pune FR Alquiler vacacion Pune Pune ES Ferienhäuser Pune Pune DE Case vacanze Pune Pune IT Vakantiehuizen Pune Pune NL Alquiler Vacacion Pune Pune PT Аренда домов Pune Pune RU

Kamer te huur Poona, India

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 19 EUR | £ 16 GBP | $ 22 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 11 Personen
Kamers te huur: 4
Badkamers: 3
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Mahesh

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Poona, India

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Tuin Parkeren

Hey, de elektronikaingenieur van Iâ ? ? m Mahesh Panditrao, in het beroep van de gegevensterugwinning HERSTELT PUNT Pune met gmaps in Pune INDIA wordt geregistreerd dat. Ik blijf met mijn moeder (81) in onze 4BHK bungalow. Totale capaciteit voor 10 gasten. De lokale vergunning van het Verblijf van het gezagsMTDC Huis geldig tot het goed van 2022. voor Paren, Reizigers, Patiënten, families (met jonge geitjes). Ik ben een eenvoudige persoon, zeer transparant & kan de liefdeseenvoud, aan om het even welke situatie aangepast worden. U zult niet in een bed - en - ontbijt, hotel of gasthuis zijn, maar u zult onze familiegasten zijn waar u als huis kunt voelen. Gelieve te merken op dat dit mijn woonplaats is. Alles wordt behandeld door me; Ik heb geen personeel. Geen meisjedienst, het is slechts zelfbediening. Het huis is een volledig geleverd van 4 Slaapkamer bungalow met parkeren, Ideaal voor zich het afwikkelen en het ontspannen. Het heeft grote vensters, westelijk-Gestileerde Badkamerss met 24 uren heet en koud water, Volledig van zonlicht. De ruimte heeft een garderobe/kasten u uw bezittingen kunt zetten. Alle ruimten worden goed geleverd, ideaal voor wijfjes bereid om luxe met elkaar te delen, die sferen schoon houden, hebben wij ook een wasmachine voor Rs.100 per gebruik en doek drogende systemen en het Strijken faciliteit verstrekt om geschikt te verzekeren en vrij verblijf uit te schelden. Deze plaats is één van de meeste premieplaatsen in de bungalowkolonies van de punestad enkel 4 km nog van Snelweg Mumbai in hert van stad; geregistreerd met gmaps en gemakkelijk de plaats te bepalen van. Het gebied is zeer groen, naast Autoriksjatribune en bushalte; u kunt de taxi van Cabines binnen roepen Uber, Meru of Ola. Restaurants binnen 5 minuten die afstand, van snacks lopen aan het fijne dineren. Alles is enkel op een steenworp als gemakopslag, medische faciliteiten & knoeit de opslag, atm's, Banken, complex Winkelen, kan PG van bestelwagenpunten enz. volledige ruimte nemen door vereiste lasten te betalen. Itâ ? ? s een aardige woonoptie om te werken, zaken, toerist & verblijf op korte en lange termijn dat in familiemilieu houdt van te blijven.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
AC Studio Room (151965)
AC Studio Room 32 /Nacht | 222 /Week | 772 /Maand (INR)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
This Room is on ground floor, east facing with a great view of the garden. It also have a small kitchenette for self cooking . Suitable even for patients . Also there is free car park with in bungalows premises.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning,
AC Private Room (151966)
AC Private Room 26 /Nacht | 162 /Week | 618 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning,
4 Single beds Shared stay for family & friends !!! (210418)
4 Single beds Shared stay for family & friends !!! 40 /Nacht | 268 /Week | 1.090 /Maand (INR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Private Room 2 (151968)
Private Room 2 19 /Nacht | 121 /Week | 463 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer: Bureau,


Mahesh
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Mahesh om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Poona
Regio: Poona
Provincie:
Land: India
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 11 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
50