Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Knysna South Africa EN locations vacances Knysna Western Cape FR Alquiler vacacion Knysna Western Cape ES Ferienhäuser Knysna Western Cape DE Case vacanze Knysna Western Cape IT Vakantiehuizen Knysna Western Cape NL Alquiler Vacacion Knysna Western Cape PT Аренда домов Knysna Western Cape RU


Kamer te huur Knysna, Zuid Afrika

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 33 GBP | $ 45 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Michelle

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Knysna, Zuid Afrika

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Tuin Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

Het historische huis is meer dan 150 jaar oud. Het is één van de originele oude huizen Knysna. Wij leven in het huis en wij hebben het in de twee helften met flatlet bij de voorzijde met zijn eigen ingang verdeeld en wij leven bij de rug met onze eigen ingang. Er is een interleading deur tussen de twee het leven gebieden. Wij bieden een karakter aan één slaapkamervlakte/flat met grote privé zitkamer en afzonderlijke extra toiletruimte met wasbassin en groot wordt gevuld gebouwd in kasten die. De zitkamer heeft houten vloeren en hoge plafonds met dakventilator. Het is een mooie ruimte voor het onderhouden of het ontspannen. Er is een dubbele dwarsbalklaag in de zitkamer die een bed voor maximaal twee extra personen aanbieden. Er zijn een klein 2 plaatfornuis en oven, ketel en broodrooster met een gebied van het keukenbassin en een eettafel. Alle zelf-zichricht faciliteiten worden verstrekt. De slaapkamer heeft een extra lengteKoningin gerangschikt bed, met matras Sealy, en Engels-reeksbadkamers (douche slechts) met toilet en wasbak. Het heeft ook een ingebouwde kast en een dak opgezette ventilator. De flat heeft uitstekende veiligheid en een ingesloten veranda in één van de oudste gebieden in Knysna. Het is omhoog de weg van de originele Anglicaanse Kerk van Knysna, Katholieke Kerk, en een evangelische kerk. Het loopt afstand aan de Methodist en NG kerken. De gymnastiek bij het Koninklijke Hotel, onderaan de straat, biedt dagelijks gymnastieklidmaatschap aan en heeft een verwarmde pool. Het huis loopt afstand aan stad, winkelcomplexxen, en restaurants. Het is van centraal belang aan alle aantrekkelijkheden van Knysna en randen. Er is off-street parkeren voor auto's en of aanhangwagens achter gesloten poorten.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
One bedroom apartment with lounge and kitchenette (155569)
One bedroom apartment with lounge and kitchenette €39 /Nacht | €230 /Week | €869 /Maand (EUR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: ensuite
1-bedroom apartment with private lounge and separate additional toilet room with wash basin. Bedroom: Queen-size bed, en-suite bathroom with toilet and washbasin. lounge: Double sleeper couch. (can sleep 2). Kitchenette and dining room table.
Inbegrepen in de kamer: TV, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


Michelle
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Michelle om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Knysna
Regio: West Kaap
Provincie:
Land: Zuid Afrika
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
Our home stay experience with Michelle and Lex was wonderful. The directions given ensured that we reached effortlessly. Their heritage home is located conveniently close to the best spots in Knysna, yet it is incredibly aloof and private. The warm welcome extended by Lex and their adorable dog, Teaspoon, still remains etched in our memory. The house is comfortable, secure and very tastefully done. A home away from home where we would love to spend some more time whenever we do the garden route again.
Geschreven doo: (India), Bezoek Date: February 2017, Bron: Homestay