Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Cienfuegos Cuba EN locations vacances Cienfuegos Cienfuegos FR Alquiler vacacion Cienfuegos Cienfuegos ES Ferienhäuser Cienfuegos Cienfuegos DE Case vacanze Cienfuegos Cienfuegos IT Vakantiehuizen Cienfuegos Cienfuegos NL Alquiler Vacacion Cienfuegos Cienfuegos PT Аренда домов Cienfuegos Cienfuegos RU


Kamer te huur Cienfuegos, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 13 EUR | £ 11 GBP |

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Mildrey

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Cienfuegos, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Wasserij Parkeren

Koloniaal die Huis in Cienfuegos door Unesco, de Plaats van de Erfenis van de Wereld wordt verklaard. Zaal met capaciteit 2-3 mensen binnen een huis van een familie en niet een onafhankelijk huis. Het ontbijt/de lunch/het diner worden aangeboden. Het heeft een drievoudige die ruimte zorvuldig met 1 tweepersoonsbed 150 cm wordt verfraaid en een eenpersoonsbed van 90 cm. Privé badkamers met douche. Ruime en heldere woonkamer met banken en schommelstoelen. Heel wat privacy die het heeft gehad: TV, Airconditioning, ventilator, ijskast, heet water, mogelijkheid van parkeren. Bepaalde de plaats van een paar meters van het historische centrum van Cienfuegos. Stil gebied, het lopen afstand aan alle diensten. De markt van de groente en van het fruit dichtbij. Cienfuegos werd opgericht in 1819 door nakomelingen van Franse kolonisten onder de Spaanse kroon. Genoemd geworden „Parel van het Zuiden“, is het het gevestigde 250 kmoosten van Havana.  naast één van de beste baaien in de wereld, wegens zijn grootte, diepte en de veiligheid, wordt deze stad beschouwd als een architecturaal juweel van grote Franse invloed. Het historische Stedelijke Centrum van Cienfuegos werd verklaard een Nationaal Monument in 1995. Het Comité van de Erfenis van de Wereld verklaarde het een Plaats van de Erfenis van de Wereld, in Juli 2005. Welke plaatsen te bezoeken? Historisch centrum van het stads Vette uiteinde Tomà ¡ s Terry Theater Paseo del Prado Palace van Valle Vesting Onze Dame van de Engelen van Begraafplaatsen Jagua van Reina en Tomà ¡ s Acea Dolphinarium en strand van Rancho Luna Gr Nicho, uitzonderlijke watervallen in de Escambray Lagune van gebiedsGuanaroca, ideale plaats voor de observatie van endemische vogels en roze flamingo's. De botanische Tuin, oudst van zijn soort in Cuba en één van het beste in de wereld voor zijn inzameling van palmen. De stad van Lajas, geboorteplaats van de populaire musicus Benny MorÃ(c). om deze plaatsen te bezoeken onze cliënten kan de gespecialiseerde gidsdienst, in het Spaans en het Engels boeken, dat het huis op aanbieding heeft. De kosten van deze die dienst zullen afhangen van de lengte en ingewikkeldheid van de route, wordt de ontworpen om de belangen en de zorgen van elke gast aan te passen.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Beschikbare kamers:
Main room (171810)
Main room $14 /Nacht | $83 /Week | $316 /Maand (USD)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
It has a double / triple room with 1 bed 150 cm and a single bed of 90cm. Ensuite bathroom. living room with sofas, dining for 6. We offer breakfast and dinner. Served and very complete.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast,


Mildrey
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Mildrey om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Cienfuegos
Regio: Cienfuegos
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (3)
Algehele beoordeling: (3) rate

avatar Beoordeling : (1) rate
The host can't receive us. Very disappointed. Hopefully she proposed us an other room near but the room was not good at all.
Geschreven doo: (France), Bezoek Date: February 2018, Bron: Homestay

avatar Beoordeling : (3) rate
L'abitazione si trova in una zona centralissima della città, non essendo di nuova costruzione la camera non nasconde la sua età nonostante alcuni interventi per aggiornarla. Di fronte all'ingresso troverete un parcheggio a pagamento molto economico. La stanza è comunque dotata di aria condizionata, bagno privato e la pulizia non viene a meno. La proprietaria è una signora con un eleganza fuori dal comune, e è veramente molto disponibile, nel nostro caso abbiamo lasciato l'abitazione prima della data stabilita senza alcuna pretesa economica. Inoltre si muoverà energicamente per soddisfare le vostre richieste senza perdere la sua eleganza.
Geschreven doo: (Italy), Bezoek Date: August 2017, Bron: Homestay

avatar Beoordeling : (5) rate
La estancia en Cienfuegos con Mildrey y su familia fue muy agradable. En todo momento nos sentimos muy cómodas. Además todos los días te hacen la habitación y el desayuno es muy completo. La casa está muy bien situada en El Centro de la ciudad. Y te enseñan la ciudad, contándote curiosas anécdotas. Tuvimos una muy buena y bonita experiencia.
Geschreven doo: (Spain), Bezoek Date: August 2017, Bron: Homestay