Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Umbertide Italy EN locations vacances Umbertide Umbria FR Alquiler vacacion Umbertide Umbria ES Ferienhäuser Umbertide Umbria DE Case vacanze Umbertide Umbria IT Vakantiehuizen Umbertide Umbria NL Alquiler Vacacion Umbertide Umbria PT Аренда домов Umbertide Umbria RU

Kamer te huur Umbertide, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 256 GBP | $ 344 USD

Huren min.: 30 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
James

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Umbertide, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij Tuin Zwembad Parkeren Gymnastiek thuis
Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

Ik had altijd een droom van het leven in aard door olijfbomen en groene heuvels wordt omringd na aangezien ik een foto van een bezit in Umbrië dat zag. Ik kocht het bezit in 2002 en sindsdien heb ik het geduldig hersteld en het in een ecoterugtocht voor gasten veranderd. Ik leef hier het grootste deel van het jaar behalve wanneer ik weg voor het koken en wijngebeurtenissen in Duitsland en Denemarken ben. Mijn kinderen zijn nu in Duitsland in school en bezoek tijdens de vakantie. Ik ben hier met mijn het verouderen Labrador, bijna 14 jaar nu en houd van gastenbezoek te hebben. Het plattelandshuisje is beschikbaar voor mensen om te blijven wanneer ik hier ben en wanneer ik weg ben. Ik heb een de hele tijd beschikbare huisbewaarder en een tuinman. Het plattelandshuisje was een oude die tabakstoren voor het drogen van en het opslaan van de tabak bij het wisselen van vroeg wordt gebruikt - 20 Theeuw. Er zijn twee slaapkamers elk met hun eigen badkamerss plus een keuken/het dineren gebied en een het leven gebied. Er is een pergola in bijlage aan het plattelandshuisje en een barbecue naast het, zijn Er een zwembad en/beschikbaar van 17 meters een studio voor yoga pilates voor gebruik.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Guesthouse (175948)
Guesthouse €295 /Nacht | €1.900 /Week (EUR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: ensuite
The guesthouse at the Sanctuary is composed of two bedrooms each with their own bathroom. There is a fully furnished kitchen, dining room and living room. There is a Pergola adjoining the guesthouse with a barbecue.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Koelkast, Haardroger,


James
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met James om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Umbertide
Regio: Umbrië
Provincie: Perugia
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
50